2017.05.12 — Dylan.pl

Kolejne wydarzenie z cyklu
„Kulturalne Spotkania nad Potokiem”

W piątek, 12 maja o godz.19.00 na scenie Oratorium św. Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 odbył się koncert zespołu DYLAN.PL z Filipem Łobodzińskim.

fot. Andrzej Wojtkiewicz

Zespół wykonał utwory z płyty DYLAN.PL „Niepotrzebna pogodynka, żeby znać kierunek wiatru”, która zawiera utwory Boba Dylana w tłumaczeniu Filipa Łobodzińskiego, grane przez zespół w składzie: Jacek Wąsowski, Marek Wojtczak, Krzysztof Poliński, Tomasz Hernik, pod wodzą Filipa Łobodzińskiego. Podczas koncertu zabrzmiały m.in. tak znane utwory amerykańskiego pieśniarza, jak: „Blowin’ in the Wind”, „The Times They Are a-Changin’ czy „Like a Rolling Stone”… Jak sami muzycy mówią: „Wszystko utrzymane w podwórkowym, łobuzerskim klimacie i przyjaznej atmosferze, sprawiającej na słuchaczach wrażenie, że wykonawcy nie są od nich oddaleni, że to dzieje się gdzieś blisko…”

Zadanie jest finansowane ze środków Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 a organizatorem projektu jest Stowarzyszenie „Młyńska” oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu. Patronat medialny: Radomski Gość Niedzielny, Radio PLUS Radom i Telewizja Dami.

Polecam naszą stronę PROJEKTU — KULTURALNE SPOTKANIA NAD POTOKIEMprojketkultury.pl