2017.06.09-10 — 17. Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich

17. Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich

9-10 czerwca 2017 roku

Program

9 czerwca 2017 r. — przegląd grup młodzieżowych

 

9.00-9.45 — TEATR SCENA KOTŁOWNIA: Stopklatka

reżyseria: Rafał Swaczyna
autor: Malina Prześluga

 

10.05-10.15 — oficjalne otwarcie 17. Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich (dzień pierwszy)

 

10.15-10.55 — Koło Teatralne II Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu: Kandydatki na żonę

reżyseria: Ewa Pawłowska-Wróbel, Iwona Pawlak
scenariusz: Andrzej Dembończyk

 

11.10-11.40 — TEATR VMój, mój, mój, mój

reżyseria: Wiktoria Wonschik
scenariusz z wykorzystaniem tekstów Władysława Sikory: Wiktoria Wonschik, Julia Biardzka
scenografia, opracowanie muzyczne: Wiktoria Wonschik

 

12.05-12.45 — Teatr  RękawiczkaGrzeszne menu

scenariusz, reżyseria, scenografia, opracowanie muzyczne:
Izabela Rękawek i aktorzy Teatru Rękawiczka

 

13.10-13.45 — Teatr TYMCZASEM: Dajcie sobie spokój z człowiekiem

reżyseria: Małgorzata Walenda
scenariusz: Małgorzata Walenda, Jan Fręś
muzyka: Rafał Matyka
scenografia: Małgorzata Walenda, Rafał Matyka

 

13.45-15.15 — PRZERWA OBIADOWA

 

15.15-16.10 — Teatr SCENE: Miłość do trzech pomarańczy

autor: Carlo Gozzi
opracowanie scenariusza, reżyseria: Wojciech Ługowski
opracowanie muzyczne: Agnieszka Kobierska
scenografia, kostiumy: Wojciech Sałek
choreografia: Wojciech Ługowski, Agnieszka Kobierska

 

16.35-17.15 — Teatr Mała Rękawiczka: Słaba płeć

reżyseria, scenariusz na podstawie dzieł Moliera, muzyka, choreografia: Izabela Rękawek

 

17.30-18.15 — Teatr MASKA: Skąpiec

reżyseria: Ewa Wiśniewska
scenariusz wg Moliera: Katarzyna Warońska
opracowanie muzyczne: Ewa Pierzchała
choreografia: Ewa Wiśniewska, Ewa Pierzchała

 

19.00 — Teatr AKT: Poza czasem

(spektakl plenerowy poza konkursem)

 

20.00 — ogłoszenie wyników

 

10 czerwca 2017 r. — przegląd grup dziecięcych

 

9.00-9.20 — Teatr STONOGA: Jutro popłyniemy daleko

autor: Danuta Strzelecka
reżyseria, scenariusz, muzyka: Barbara Szmulik
scenografia: Barbara Szmulik, Teresa Tobiasz

9.35-9.45 — oficjalne otwarcie 17. Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich (dzień drugi)

 

9.45-10.20 — Teatrzyk „nieDUŻY”: Pan Lampa

autor: Malina Prześluga
reżyseria: Anna Owczarczyk
muzyk: Leszek Owczarczyk
scenografia: Sławomir Ragan

 

10.40-11.00 — Teatr WYOBRAŹNI: Tato

reżyseria: Bartosz Pietrzyk
scenariusz: Bartosz Pietrzyk, Martyna Pietrzyk
scenografia: Bartosz Pietrzyk, Martyna Pietrzyk
muzyka: Agnieszka Ozon

 

11.25-11.55 — Teatr Dziecięcy DRAMMA-MIA: Recepta na zdrowie

reżyseria, scenariusz, scenografia, opracowanie muzyczne: Mariola Strus

 

12.15-12.45 — Teatr Wesoła Gromada: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek

autor: Marta Guśniowska
reżyseria: Grażyna Zagożdżon
scenografia: Aneta Prusik

 

12.50-14.15 — PRZERWA

 

14.15-14.45 — Teatr PROMYKI DZIESIĄTKIBrzydkie Kaczątko

reżyseria, scenariusz: Lidia Parda

 

14.55-15.15 — Teatr FANTAZJA: Pali się!

na podstawie scenariusza Andrzeja Boczka
reżyseria, scenografia, opracowanie muzyczne: Monika Poślada

 

15.25-15.55 — Teatr KADRA ELI: Brzydkie Kaczątko

autor na motywach bajki J. Ch. Andersena: Zofia Wójcik
reżyseria: Elżbieta Socik-Gołąbek

 

14.30 i 16.15 — Calineczka — bajka w Teatrze Powszechnym w Radomiu

 

17.00 — ogłoszenie wyników