2017.11.12 — Wyśpiewana Niepodległa. Historia nutami pisana

Wyśpiewana Niepodległa. Historia nutami pisana

12 listopada 2017 roku, godz. 16.00

W niedzielę  12 listopada 2017 roku, o godz. 16.00 zapraszamy na koncert Wyśpiewana Niepodległa. Historia nutami pisana.

Piąta edycja nietypowego koncertu tworzonego przez młodych wykonawców z Katolickiego Liceum i Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Filipa Neri, Orkiestrę Wojskową w Radomiu pod dyrekcją kapitana Sławomira Ćwieka, zespół muzyczny Mateusza Murawskiego oraz zgromadzoną publiczność.

Jak co roku, pamiętając o Narodowym Święcie Niepodległości, zachęcamy do wspólnego rodzinnego śpiewania piosenek patriotycznych i żołnierskich oraz poznawania historii Polski. 220 lat z naszych dziejów zostanie przypomniane utworami, które towarzyszyły Polakom w drodze do wolności, a teraz łączą pokolenia. Koncert jest skierowany do odbiorców w każdym wieku, szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi. Tradycyjnie impreza będzie objęta patronatem honorowym JE Księdza Biskupa Henryka Tomasika i Prezydenta Miasta Radomia, pana Radosława Witkowskiego.

Organizator: Stowarzyszenie Młyńska przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 dla projektu „Kulturalne Spotkania nad Potokiem” oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu.

 

fot. Rafał C.

« 1 z 2 »