2017.03.13 — Koncert Zespołu „U Studni”

Fotogaleria

U Studni z nową płytą w Radomiu

Po raz kolejny będziemy mieć okazję, aby w marcowy wieczór przenieść się w klimaty Krainy Łagodności. W Radomiu zagra i zaśpiewa zespół U Studni, którego muzycy wywodzą się ze Starego Dobrego Małżeństwa, które przez wiele lat współtworzyli. Są to:

Dariusz Czarny — gitara, śpiew
Wojciech Czemplik — skrzypce, altówka
Ola Kiełb — Śpiew
Andrzej Stagraczyński — gitara basowa
Ryszard Żarowski — gitara, śpiew

Od 2012 roku grają w całej Polsce, a żywy kontakt ze słuchaczami, integracja duchowa, chęć i potrzeba wspólnego śpiewania z publicznością podczas koncertów stanowią dla nich podstawę działania.

Na ich albumach czuć wzajemną energię, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu.

„Wspólne zdjęcie” – to trzecia już w pięcioletniej historii zespołu płyta. Poszukiwacze pozytywnych przesłań znajdą tu cenne utwory, bazujące na poetyckim świecie, wykreowanym głównie przez Adama Ziemianina.

Już po raz trzeci zespół  U Studni zaśpiewa w sali radomskiego Oratorium przy ul. Grzybowskiej. Koncert odbędzie się w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2017, zatytułowanego „Kulturalne Spotkania nad Potokiem”.

Koncert zespołu U Studni w poniedziałek 13 marca 2017 r. o godz. 20.00 w sali Oratorium przy ul. Grzybowskiej 22. Bezpłatne zaproszenia do odebrania w sekretariacie Liceum Katolickiego w godz. 8.00-16.00.

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Młyńska przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu.

Patronat medialny: Radomski Gość Niedzielny, Radio PLUS Radom i Telewizja Dami.

Kolejnym wydarzeniem projektu „Kulturalne Spotkania nad Potokiem” będzie spektakl „Faust” Teatru ITP z Lublina, na który organizatorzy zapraszają do Oratorium 21 kwietnia 2017 r.

Więcej szczegółów już niedługo na stronie projektkultury.pl